تاریخ به روز رسانی 95/04/10

سوالات آموزشی

 

س : چه مدارکی برای ثبت نام لازم دارم ؟

 ج : به لینک ورودی های جدید در وب سایت موسسه مراجعه نمایید.


س: چگونه می توانم از اینکه دانشجوی جاری دانشگاه هستم اطمینان پیدا کنم ؟


ج: ابتدا وارد پورتال دانشجویی به آدرس (http://stu.ubahar.ir) شوید و پس از وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان شناسه و رمز ورود می توانید وارد پورتال شوید. ( در ابتدا رمز هر دانشجو شماره ملی می باشد. هر دانشجو امکان تغییر این رمز دلخواه خود را دارد.) پس از ورود به پورتال وارد منوی " شخصی" شده و سپس وارد قسمت " مشخصات دانشجو" شوید. در این قسمت " وضعیت" اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان می گذارد.


س: اخبار و اطلاعات آموزشی را چگونه بدست بیاورم؟


ج: با ورود به وب سایت دانشگاه به آدرس (bahar-ihe.ac.ir) و بازدید قسمت " اخبار آموزشی " می توانید اطلاعات را بدست آورید. اطلاعات آموزشی شخصی هر دانشجو نیز در پورتال دانشجویی قرار دارد. ( لازم به تذکر است که در موعد انتخاب واحد و حذف و اضافه برای دریافت اخبار پورتال شخصی خود را مرتبا چک کنید. )


س: فرم های آموزشی را چگونه بدست بیاورم؟


ج: با ورود به وب سایت موسسه به آدرس (www.bahar-ihe.ac.ir) و بازدید قسمت " فرم های آموزشی" می توانید اطلاعات لازم را بدست آورید.


س: درسی که می خواهم پر شده است, باید چه کار کنم؟


ج: اگر درس مربوطه گروهی دیگر با ظرفیت خالی نداشته باشد به آموزش مراجعه و در فرم " اشکالات آموزشی" درخواست دهید.


س: از مکان و زمان تشکیل کلاس ها چگونه اطلاع پیدا کنم؟


ج: با ورود به پورتال دانشجویی و رفتن به قسمت " برنامه کلاسی" این اطلاعات را بدست آورید. همچنین با رفتن به وب سایت موسسه و بازدید منوی "زمانبندی کلاس ها " نیز این اطلاعات را می توانید بدست آورید.


س: چارت درسی خود را چگونه تهیه کنم؟


ج: دانشجویان ورودی جدید در هنگام ثبت نام این فرم را دریافت می کنند. سایر دانشجویان با مراجعه به لینک چارت دروس در وب سایت موسسه می توانند نسخه الکترونیکی آن را دریافت نمایند.


س: نحوه برداشت درس به صورت ارائه به استاد (RC) چگونه است؟


ج: دانشجویانی که تمام دروس مربوط به رشته تحصیلی خود را گذرانده اند و تنها یک تا دو درس غیر عملی (تئوری) آنها باقی مانده می توانند جهت گذراندن آن درس به صورت پیش ترم ( معرفی به استاد) به آموزش مراجعه نمایند. و بعد جهت تایید معرفی به استاد فرم آن را از سایت گرفته و اطلاعیه نمرات کل را از پورتال شخصی خود ضمیمه آن فرم کنند و به آموزش تحویل دهند.


س: آیا سیستم انتخاب واحد به طور خودکار پیش نیاز و هم نیاز را چک می کند؟


ج: بلی , اما به دلایلی از قبیل قطعی نشدن نمرات این مسئولیت به دانشجو واگذار می شود. با در نظر گرفتن چارت تحصیلی در صورت عدم رعایت آن شهریه به دانشجو مسترد نخواهد شد.


س: در چه زمانی می توانم به آموزش مراجعه کنم؟


ج: صبح ها از ساعت 9 تا 11 و بعد از ظهر ها از ساعت 14:30 الی 16 زمان پاسخگویی به دانشجویان می باشد. به جز پنج شنبه ها که فقط ساعت 9 تا 11 پاسخگوی دانشجویان می باشیم.


س : چه زمان باید برای فرم بررسی پرونده مراجعه کنم؟


ج: دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی که با گذراندن واحد های ترم جاری خود فارغ التحصیل می شوند در ابتدای ترم قبل از حذف و اضافه جهت تکمیل فرم "بررسی پرونده" در ساعات پاسخگویی به آموزش مراجعه نمایند.


س: برای انجام امور آموزشی به چه کسانی مراجعه کنم؟


ج: دانشجویان مقطع کاردانی ( الکترونیک – مخابرات – فناوری اطلاعات و ارتباطات- کامپیوتر نرم افزار) و کارشناسی ناپیوسته قدرت، انتقال، سویچ، الکنرونیک و ICT گرایش دیتا جهت امور آموزشی به سرکار خانم جمشیدیان مراجعه نمایند.
دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته الکترونیک ,قدرت، مخابرات، کامپیوتر و روانشناسی به سرکار خانم صابریان مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که "امور کلاس ها" نیز با ایشان می باشد.
کلیه دانشجویان برای سوالاتی پیرامون آزمایشگاه ها به مسئول آزمایشگاه ها سرکار خانم مهندس کاظمی مراجعه نمایند.
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد الکترونیک و قدرت به جناب آقای غفوریان مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که امور "وظیفه عمومی" و همچنین نظرات قطعی در امور آموزش نیز با ایشان می باشد.
کلیه دانشجویان برای امور پورتال دانشجویی و سیستم مکانیزه آموزش به سرکار خانم دیلجانی مراجعه نمایند.
کلیه دانشجویان برای امور فارغ التحصیلی و همچنین دانشجویان کارشناسی نا پیوسته نرم افزار به سرکار خانم تاتاری مراجعه نمایند.
کلیه دانشجویان برای سوالاتی پیرامون کارورزی و کارآموزی به جناب آقای مهندس میرباذل مراجعه نمایند.
کلیه دانشجویان برای رفع ابهامات و مشاوره های درسی می توانند به مدیریت برنامه ریزی سرکارخانم مهندس ایزدپناهی و  سرکار خانم مهندس منعم جهت گروه برق و جناب آقای مهندس محمدزاده کوثری جهت گروه کامپیوتر مراجعه نمایند.
ضمنا سیاست گذاری و تصمیم گیری امور آموزش بر عهده معاونت آموزشی جناب آقای دکتر مدرس رضوی و مدیران گروه جناب آقای مهندس محمدزاده کوثری مدیر گروه کامپیوتر  ،ICT و دیتا و سرکارخانم مهندس ایزدپناهی مدیر گروه برق می باشد.

 
ورودی های جدید
پورتال اساتید
پورتال دانشجویی
اخبار
دانشجویان ممتاز
سوالات معمول
چارت دروس
فرم های آموزشی
سمینارهای علمی
تقویم آموزشی
قوانین و مقررات
دروس ارائه شده ترم
صفحه اصلی
هیئت موسس
اشخاص